Lider Yöneticilik Becerilerini Geliştirme Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 14.11.2020 10:00 Bitiş 15.11.2020 15:00
Yer: Zoom
Tıklamalar: 495
TANITIM VİDEOSU:


EĞİTİM AMACI:
“Yönetim becerileri nasıl geliştirilir?” diye sorulduğunda zihnimizde genellikle kitlelerin doğuştan büyük fikirleri ve büyük yetenekleri olan insanların peşine takıldığı düşünür ve yönetim becerilerimizi yeterince geliştiremeyeceğimizi düşünürüz. Aslında durum hiç de gözümüzde büyüttüğümüz gibi değildir.

Bu eğitim ile iş hayatınızda ve günlük yaşamınızdaki farklı yaş gruplarının özelliklerini tanımlayacağız. Böylece farklı yaş grupları ile daha iyi iletişim kurabileceksiniz. Ekibinize olduğu kadar kendinizi de liderlik edebilecek ve beden dilinizi doğru kullanabileceksiniz. Hem kendi iletişim tarzınızı hem de çalışma arkadaşlarınızın iletişim tarzlarını belirleyerek ekip içerisinde olası çatışmaları önleyebileceksiniz. Hem ekip arkadaşlarınıza hem yöneticilerinize doğru geri bildirim verebileceksiniz. Bireysel farklılıkların önemini kavrayarak ekiplerinizde bireylerin yetkinliklerine göre sorumluk dağılımı yapabileceksiniz. İşlerinizi önceliklerinize göre sınıflandırarak oluşan zaman kaybını engelleyebileceksiniz. Çalışma ortamınızda meydana gelen problemlerinizi çözerek istediklerinizi zorlamadan ve zorlanmadan elde edebilmenizi sağlayacak ikna becerileri kazanacaksınız. Yaşama dair zihninizde kavradığınız ebeveyn ve çocuk verilerini hatırlayarak, kendinize daha çok değer değer vereceksiniz. Hem içerik hem de tarz olarak topluluk önünde yapılacak etkin bir sunuş hazırlayabileceksiniz.

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Lider Yöneticilik Becerilerini Geliştirme 2 x 90 Toplam 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

 • Prof. Dr. Buket Aksu

  Prof. Dr. Buket Aksu

  Buket Aksu, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olmuş, Doktora eğitimini, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Teknoloji Ana Bilim Dalı ve Bradford Üniversitesi – İngiltere’de tamamlamıştır.

  Sosyal Bilimlerde de Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır.

  1982 yılında başladığı İlaç Sanayii’nde İlaç Ruhsatlandırma, İhracat, Pazarlama Bölümlerinde görev yapmış olup, Altınbaş Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

  Türk Eczacılar Birliği Eğitmeni de olan Dr.Aksu eğitimcinin eğitimi, liderlik, sunum teknikleri, takım performansı, iletişim, koçluk gibi Kişisel gelişim eğitimlerini vermektedir.

  Uluslararası ve Ulusal düzeyde, 100’ün üzerinde seminere katılmış, davetli konuşmacı olarak 80’den fazla konferans vermiş, çeşitli toplantılarda ve üniversitelerde panelist olarak yer almıştır. Ayrıca uzman olduğu Kalite Tasarımı konusunda Uluslararası kitap bölümü ve makaleleri mevcuttur.

  Aksu ayrıca  birçok Ulusal ve Uluslararası derneğin Yönetim Kurlu üyesidir.

x