Kilit Müşteri Yönetimi (KAM) Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 09.12.2020 10:00 Bitiş 10.12.2020 17:00
Yer: Zoom
Kategoriler: Satış Eğitimleri
Tıklamalar: 423
TANITIM VİDEOSU:


EĞİTİM AMACI:

Kilit Müşteri Yönetimi yani İngilizcesi Key Account Management eğitiminde gelirlerinin % 80 ini % 20 müşterisinden elde eden kurumlardaki müşteri yönetim sistemini anlatıyoruz. Uluslararası ve bir çok yerel şirket bu yönetim tarzını uygulayarak başarılarını geliştiriyorlar. Örneğin taahhüt işi yapanlar, kamu veya özel sektörde ihalelere katılanlar, ya da distribüter veya dikey pazarlarda birkaç müşteriyle cirolarının % 80 ini yapanlar bu eğitime muhakkak katılmalı ve kilit müşteri planı yapmayı öğrenmelidir. Kilit müşteri planları, şirketin üçer aylık yönetim ve değerlendirme toplantılarında bütçenin ve kaynakların nasıl kullanılacağını belirler.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:
Kurumların kilit müşterilerine satış yapan üst düzey satış yöneticilerinin yetkinliklerini arttırmak ve kilit müşteri planlarının nasıl hazırlanacağını öğrenmek. Kilit müşteri yöneticisinin özellikle ihtiyacı olan bazı yetkinlikleri Kuş bakışı bakma yeteneği, Finansal Rasyolar, Tablo Okuma, İç ve dış Lobicilik, İlişki Matriksi oluşturmak ve tahmin radarı tekniklerini geliştirmek.

 KİMLER KATILMALI:
Kurumların Büyük veya Kilit Müşteri diye tanımladıkları Özel Müşterilerini yöneten deneyimli satış elemanları ya da yöneticileri ve yönetici adayları. Proje Müdürleri...

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Kilit Müşteri Yönetimi (KAM) 360 dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (890 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

360 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Tayfun Türkalp

    Tayfun Türkalp

    ODTÜ İşletme sonrası NCR, ALCATEL gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış, Borusan Grup şirketlerinde Genel Müdürlük görevlerinden sonra İletikom Eğitim firmasını kurmuştur. Dr.Voice İletişim eğitimleri ile çağrı merkezleri ve Müşteri memnuniyeti firmalarına eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Özellikle Beden dili ve ses tonu çalışmaları için geliştirilen yeni teknoloji eğitim modüllerinin tasarımında görev aldı. Çeşitli Kurumsal firmalarda eğitim akademileri kuran Tayfun Türkalp Eğitmenleri yetiştirerek binlerce yetişkinin yeni beceriler edinmesinde önemli bir rol aldı. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü liderlik eğitimleri veren Türkalp, Koç Akademi ve Udemy.com da video eğitimler ile 10 bine yakın yetişkine eğitimler sunmaktadır. Pandemi sonrası Uzaktan Yüz yüze Sınıf eğitmenliği sertifikası alan Türkalp, eğitimlerini Uzaktan Yüz Yüze Sınıf eğitimlerine uyarlamıştır.

x