Telefonda Etkili İletişim Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 21.04.2021 10:00 Bitiş 22.04.2021 15:00
Yer: Zoom
Kategoriler: İletişim Eğitimleri
Tıklamalar: 226
TANITIM VİDEOSU:

EĞİTİM AMACI:
Telefonla iletişim yüz yüze iletişimden daha zordur. Karşınızdaki kişinin nasıl bir ortamda olduğunu ve neler yaşadığını yanında kimin olduğunu o anda bilemediğinizden konuştuklarınızın anlaşılıp anlaşılmadığını kontrol etmeniz gerekir. Beden dilini göremediğinizden tepkileri ancak sorarak keşfedeceksiniz. Bu eğitimde telefonda beden dilinizi ses tonunuzla nasıl göstereceğinizi de işleyerek, sonraki görüşmelerinizde daha iyi anlaşılır, ve daha iyi anlatan kişiler olacaksınız.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:
Kurumunuzu aradığınızda sizi karşılayan ve çözüm sunan çalışanların etkili konuşmasını iç/dış müşteriler ile profesyonel, olumlu ve yakın ilişkiler kurmalarını istiyorsanız bu eğitimi almalısınız. Böylece sadık müşteriler yaratmalarına katkıda bulunabilir ve ortak kurumsal mesajların verilmesini sağlayabilirsiniz.
İş hayatında iletişimin yüzde 80’i telefonla yapılmaktadır. Telefonla iletişimde profesyonel kurallar, sihirli kelimeler ve yasak deyişler, bekletme ve aktarma kuralları, ses tonunu doğru kullanma, karşılama ve uğurlama kuralları, soru sorma ve etkili dinleme teknikleri, empati yapma ve geri besleme teknikleri bu eğitimle işlenmektedir.

KİMLER KATILMALI:
İnsanlarla beraber iş yapan onlara hizmet veren, iş veya özel hayatta kişilerle ilişki kurmayı seven herkes katılmalı...

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Telefonda Etkili İletişim 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

İsterseniz vade farksız 3 taksit, ya da 9 ay vadeli kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Tayfun Türkalp

    Tayfun Türkalp

    ODTÜ İşletme sonrası NCR, ALCATEL gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış, Borusan Grup şirketlerinde Genel Müdürlük görevlerinden sonra İletikom Eğitim firmasını kurmuştur. Dr.Voice İletişim eğitimleri ile çağrı merkezleri ve Müşteri memnuniyeti firmalarına eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Özellikle Beden dili ve ses tonu çalışmaları için geliştirilen yeni teknoloji eğitim modüllerinin tasarımında görev aldı. Çeşitli Kurumsal firmalarda eğitim akademileri kuran Tayfun Türkalp Eğitmenleri yetiştirerek binlerce yetişkinin yeni beceriler edinmesinde önemli bir rol aldı. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü liderlik eğitimleri veren Türkalp, Koç Akademi ve Udemy.com da video eğitimler ile 10 bine yakın yetişkine eğitimler sunmaktadır. Pandemi sonrası Uzaktan Yüz yüze Sınıf eğitmenliği sertifikası alan Türkalp, eğitimlerini Uzaktan Yüz Yüze Sınıf eğitimlerine uyarlamıştır.

x