Perakende Satış Teknikleri Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 12.12.2020 10:00 Bitiş 13.12.2020 17:00
Yer: Zoom
Kategoriler: Satış Eğitimleri
Tıklamalar: 210
TANITIM VİDEOSU:


EĞİTİM AMACI:
Müşteri satın alma kararı verene kadar çeşitli aşamalardan geçer. Bu aşamalarda mantık ve duygusal faktörler öne çıkar. Satıcının görevi bu aşamalarda müşteriyi bilgilendirmek ve yönlendirmektir. Mağazacılıkta başarılı olan satıcıların alışkanlıklarını bu eğitim sürecinde uygulamalarla sizlere göstereceğiz.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:
Mağaza satış kadrosundaki satış ve danışman personelin birebir müşteri ilişkilerini geliştirmesini ve sektöründe uzman ve danışman olmasının önemini ve tekniklerini gösteren uygulama ve work-shoplar. Etkili satıcı olmak için ürün ve çözümleri bir danışman gibi bilmek ve müşteriye yol göstermek gerekir. Bu eğitimde önce kendi iletişim ve ikna tekniklerinizi geliştirmeyi sonra ürün ve çözümlerinizi şirketinizin müşteriye faydaları ile tanıtmayı öğreneceksiniz. İlk İzlenim koçluğu, Karşılama beden dili göz teması, ses tonu kullanımı, müşteri tipi analizi ürün ve çözümlerde nasıl danışmanlık verebiliriz konularında bilgi sahibi olacak ve alım zaman kredisini nasıl değerlendireceğinizi ve satış kapamayı nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

 KİMLER KATILMALI:
Mağazalarda çalışan Müşteri temsilcileri, Satış danışmanları, Mağaza yöneticileri, Reyon Şefleri, Müşteri hizmetleri görevlileri, Kasiyerler...

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Perakende Satış Teknikleri 360 dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (890 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

360 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Tayfun Türkalp

    Tayfun Türkalp

    ODTÜ İşletme sonrası NCR, ALCATEL gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış, Borusan Grup şirketlerinde Genel Müdürlük görevlerinden sonra İletikom Eğitim firmasını kurmuştur. Dr.Voice İletişim eğitimleri ile çağrı merkezleri ve Müşteri memnuniyeti firmalarına eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Özellikle Beden dili ve ses tonu çalışmaları için geliştirilen yeni teknoloji eğitim modüllerinin tasarımında görev aldı. Çeşitli Kurumsal firmalarda eğitim akademileri kuran Tayfun Türkalp Eğitmenleri yetiştirerek binlerce yetişkinin yeni beceriler edinmesinde önemli bir rol aldı. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü liderlik eğitimleri veren Türkalp, Koç Akademi ve Udemy.com da video eğitimler ile 10 bine yakın yetişkine eğitimler sunmaktadır. Pandemi sonrası Uzaktan Yüz yüze Sınıf eğitmenliği sertifikası alan Türkalp, eğitimlerini Uzaktan Yüz Yüze Sınıf eğitimlerine uyarlamıştır.

x