Etkili Hitabet Ve Sunum Teknikleri Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 12.12.2020 09:00 Bitiş 13.12.2020 15:00
Yer: Zoom
Etiketler: Beden Dili, Sunum
Tıklamalar: 250
TANITIM VİDEOSU:


EĞİTİM AMACI:

Sürekli bir şeyler anlatıyoruz, ikna ediyoruz, eğlendiriyoruz, çoğu zaman ise hazırlıksız konuşmak zorunda kalıyoruz. Ezberlemeye çalışıyoruz, kâğıttan okuyoruz ya da doğaçlama davranıyoruz.

Peki, bizi kimler dinliyor? Nasıl dinliyorlar ya da ne bekliyorlar?

Çoğu zaman birbirinden farklı ve farklı yaş gruplarından dinleyicilerden oluşan kitlelere konuşma yapmak durumu ile karşılaşıyor ve çok çeşitli kararlar vererek bir karışım hazırlıyoruz. Tüm bunlar için kendimizi doğru sunabilmek yani etkili bir sunum yapmayı bilmek önem arz ediyor.

Etkili sunum yapmak, toplum karşısında ilgi çekecek konuşmalar yapmak için içerik ve görsel hazırlamak yanında, sesinizi ve beden dilinizi nasıl kullanacağınızı, kıyafetten, kullanacağınız sunum araçlarına kadar neler yapmanız gerektiğini bu eğitimde göreceksiniz. Bu eğitimde kürsü fobisinin yenilmesi, gerginlik ve heyecanın giderilmesi için gerekli ipuçlarını aktarmak, akıcı bir konuşma ile kişiler arası etkili iletişim kurulmasına katkıda bulunmak ve başarılı konuşmaların nasıl gerçekleştirileceğine ilişkin tekniklerin uygulamaları olarak deneyimlenmesi şansına kavuşabilirsiniz.

 • Topluluk önünde yapılacak etkin bir sunuşun hem içerik hem tarz olarak nasıl hazırlanacağını göstermek
 • Katılımcılarını ikna eden saygı ve güven uyandıran sunumlar için mevcut yetenekleri ortaya çıkarmak
 • Sunum tekniklerinin nasıl kullanılacağını, çalışacağınız konunun en etkili şekilde katılımcılara nasıl aktarılacağını anlatmak
 • Beden dili ve teknolojik görsel- işitsel araçların desteği ile sunumunuz ile yönlendirmek veya etkilemek, interaktif katılımı sağlamak
 • Sunum yapacak bireylerin, kendilerini daha iyi ifade edebilmelerine katkıda bulunmak, mesajlarını anlaşılır biçimde, verilen süre içinde karşı tarafa aktarabilme becerilerini geliştirmek

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Etkili Hitabet Ve Sunum Teknikleri 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

 • Prof. Dr. Buket Aksu

  Prof. Dr. Buket Aksu

  Buket Aksu, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olmuş, Doktora eğitimini, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Teknoloji Ana Bilim Dalı ve Bradford Üniversitesi – İngiltere’de tamamlamıştır.

  Sosyal Bilimlerde de Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır.

  1982 yılında başladığı İlaç Sanayii’nde İlaç Ruhsatlandırma, İhracat, Pazarlama Bölümlerinde görev yapmış olup, Altınbaş Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

  Türk Eczacılar Birliği Eğitmeni de olan Dr.Aksu eğitimcinin eğitimi, liderlik, sunum teknikleri, takım performansı, iletişim, koçluk gibi Kişisel gelişim eğitimlerini vermektedir.

  Uluslararası ve Ulusal düzeyde, 100’ün üzerinde seminere katılmış, davetli konuşmacı olarak 80’den fazla konferans vermiş, çeşitli toplantılarda ve üniversitelerde panelist olarak yer almıştır. Ayrıca uzman olduğu Kalite Tasarımı konusunda Uluslararası kitap bölümü ve makaleleri mevcuttur.

  Aksu ayrıca  birçok Ulusal ve Uluslararası derneğin Yönetim Kurlu üyesidir.

x