Kuşaklar Arası İletişim Ve Yönetim Zoom Eğitimi

Kuşaklar Arası İletişim Ve Yönetim Zoom Eğitimi

Başlangıç 14.02.2021 09:00 Bitiş 15.02.2021 15:00

Yer: Zoom

Kategoriler: İletişim Eğitimleri

Tıklamalar: 34
EĞİTİM AMACI:

Günümüzde 5 kuşak bir arada çalışıyor. Kuşakların yetişme şekil ve ortamlarının yanı sıra, birçok özelliklerinin farklılığı da, başta iletişim olmak üzere birçok yönetim aksaklıklarına neden oluyor. Kuşaklar arası çatışmalar sadece iş hayatında değil, toplumda da önemli problemlere dönüşüyor.

Sessiz kuşak yavaş yavaş iş hayatından çekilirken, çalışmak için yaşayan bebek patlaması kuşağının iş hayatını bırakmaya niyeti yok. X kuşağı yeniliklere adapte olmaya çalışırken, bir yandan sabırla iş hayatlarını, bir yandan da dengeli olarak özel yaşantısını sürdürmeye çalışıyor. Y kuşağı iş hayatında hemen yönetici olmayı, para harcamak için çalışmayı isterken, yeni yeni iş hayatına giren Z kuşağı çalışma saatlerinde de sosyal medyadan vaz geçemiyor.

Farklılıkları kabul etmeli ve birbirimizi daha iyi tanıyarak, takım çalışmamızı güçlendirebiliriz. Bu eğitimde farklı dönemlere ait kuşakların özellikleri ve bu farklı deneyimlere sahip kuşakların birbirleri ile nasıl doğru iletişim kurulabileceğini, birlikte nasıl daha verimli çalışabileceğimizin yollarını öğrenebileceksiniz.

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Kuşaklar Arası İletişim Ve Yönetim 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al