Etkili Hitabet Ve Sunum Teknikleri Zoom Eğitimi

Etkili Hitabet Ve Sunum Teknikleri Zoom Eğitimi

Başlangıç 12.12.2020 09:00 Bitiş 13.12.2020 15:00

Yer: Zoom

Kategoriler: Liderlik ve Yöneticilik Eğitimleri

Etiketler: Beden Dili, Sunum

Tıklamalar: 199


TANITIM VİDEOSU:


EĞİTİM AMACI:

Sürekli bir şeyler anlatıyoruz, ikna ediyoruz, eğlendiriyoruz, çoğu zaman ise hazırlıksız konuşmak zorunda kalıyoruz. Ezberlemeye çalışıyoruz, kâğıttan okuyoruz ya da doğaçlama davranıyoruz.

Peki, bizi kimler dinliyor? Nasıl dinliyorlar ya da ne bekliyorlar?

Çoğu zaman birbirinden farklı ve farklı yaş gruplarından dinleyicilerden oluşan kitlelere konuşma yapmak durumu ile karşılaşıyor ve çok çeşitli kararlar vererek bir karışım hazırlıyoruz. Tüm bunlar için kendimizi doğru sunabilmek yani etkili bir sunum yapmayı bilmek önem arz ediyor.

Etkili sunum yapmak, toplum karşısında ilgi çekecek konuşmalar yapmak için içerik ve görsel hazırlamak yanında, sesinizi ve beden dilinizi nasıl kullanacağınızı, kıyafetten, kullanacağınız sunum araçlarına kadar neler yapmanız gerektiğini bu eğitimde göreceksiniz. Bu eğitimde kürsü fobisinin yenilmesi, gerginlik ve heyecanın giderilmesi için gerekli ipuçlarını aktarmak, akıcı bir konuşma ile kişiler arası etkili iletişim kurulmasına katkıda bulunmak ve başarılı konuşmaların nasıl gerçekleştirileceğine ilişkin tekniklerin uygulamaları olarak deneyimlenmesi şansına kavuşabilirsiniz.

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Etkili Hitabet Ve Sunum Teknikleri 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al