İletişim Eğitimlerimiz

İş ve özel hayatımızda başarımızı tetikleyen ve sürdüren en önemli becerimiz iletişim becerilerimizdir. Biz kendi alanımızda bir uzman ve bir üstat bile olsak eğer iletişim becerilerimiz yetersizse bizi uzman veya üstat olarak görmelerini sağlayamayız. Çok iyi bir mühendisin iş görüşmesinde kendini ifade edememesi, çok deneyimli bir satıcının, telefon görüşmesinde başarısız olmasının tek nedeni doğru iletişim tekniklerini kullanmamasıdır. Oysa bu basit teknikler sizi hem özel hem iş hayatınızda başarıya ulaştıracak ve sürdürübilir başarı ortamını sağlayacaktır. Bu teknikleri bir gözlük gibi düşünün, gözlüğü taktığınızda nasıl daha iyi görüyorsanız, bu teknikleri öğrendiğinizde, müşteri ilişkileri, satış, tahsilat, insanları ikna ve etkilemede daha başarılı olmaya başlayacaksınız. Uzman eğitim danışmanlarımız uzaktan sanal sınıf Zoom eğitimlerinde uygulamalı olarak bu teknikleri size kısa sürede gösteriyor. 

Yazılım ve Programlama Eğitimlerimiz

21. Yüzyıl Becerilerinde en öne çıkan konu yazılım ve programlamadır.

Bilişim ve endüstri dünyasında her şeyi programlama ile yapabiliriz.  VR ile sanal bir dünya yaratabileceğimiz gibi, Raspberry ile görüntü işleme yapabiliriz, mobil bir oyunun yüksek performans isteyen backend sunucu yazılımlarını yazabiliriz.  Giyilebilir mobil cihazın üzerinde çalışması gereken programları yazabiliriz.  Liste uzayıp gidecektir. Bu nedenle bu eğitimleri  piyasadaki eleman açığını kapatacak ve projelere liderlik edecek kişilerin kod okuyabilmesini geliştirmek için tasarladık.

1.C/CPP Eğitimi

2.A/R Arttırılmış Gerçeklik Eğitimi

3.I/OT İnternet Of Things (Nesnelerin interneti) Eğitimi

Sosyal Beceriler Eğitimlerimiz

Sosyal beceri, belli bir ortamda toplumsal olarak kabul görecek şekilde davranabilmektir. İş hayatına katılmak isteyen gençlerin, gruba katılma, hayır diyebilme, alayla baş edebilme, öfke gibi olumsuz duyguları ifade edebilme, bir konuşmayı başlatma, sürdürme ve sonlandırma, uzlaşma yapabilme, işbirliği ve takım çalışması, yaratıcılık, eleştirel düşünme becerileri, bu eğitimlerde sosyal becerileri arttırmak için deneyimli eğitmenlerimizi tarafından sınıf eğitimleri olarak uzaktan zoom platformunda verilmektedir.

  

Satış Eğitimlerimiz

Satış mesleği aslında önceden belirlenen bir senaryo ile karşı tarafa fikrimizi veya bir ürünümüzü satın almaya ikna etmek demek. Ancak satışta senaryo izleyicilere göre değişmek zorunda. Danışmanlarımız sizin için farklı eğitimleri uzaktan sınıf eğitimi olarak hazırladı. Bu eğitimleri kurumsal olarak şirketiniz ekipleri için almayı düşündüğünüzde, eğitim içerikleri ve örnekler sizin ürün ve hizmetlerinize göre özel olarak tasarlanacaktır. Kurumsal eğitimlerde satış kanalınız ve müşteri kesiminize göre düzenleme yapabiliyoruz.

Uzaktan Sanal Sınıf Eğitimlerimizde deneyimli kıdemli eğitim danışmanlarımız size,

Değerli müşteri nasıl anlaşılır? Gerçek karar vericiler nasıl bulunur ve ilişki kurulur? Aday müşteri nasıl değerlendirilir ve ihtiyaçları nasıl öğrenilir? Teklifiniz nasıl cazip hale getirilebilir? Satış nasıl kapatılabilir ve sipariş alınır? Yeni bir müşteri siparişi ile başlayan ilişki nasıl kalıcı ve karlı bir hale getirilir? Başarılı satıcının geliştirmesi gereken özellikler nelerdir? Olumlu zihinsel tutum, sevilen insan olma, ikna edebilme, dinleme, anlama, empati yapma, dış görünüm ve vücut dili, etkili konuşma ve sunum teknikleri, etkili yazışma ve teklif hazırlama, kendini, şirketini ve ürünlerini tanıma, müşteriyi araştırma, ilişki matrisi kurma, müzakere ve itirazlarla başa çıkma, zaman ve toplantı yönetimi, rekabeti izleme, sürekli ilişki kurma ve yönetme konuları canlandırmalarla ve örneklerle takım çalışmaları olarak işleyip daha bir çok konuyu uygulamalı olarak anlatacak. Satış becerilerini arttırıp, deneyimleri paylaşacaksınız. 

Liderlik ve Yöneticilik Eğitimlerimiz

Uzaktan Sanal Sınıf Eğitimlerimizde deneyimli kıdemli eğitim danışmanlarımız size, yöneticilik ve liderlikle ilgili ana becerileri göstererek, günümüzde tercih edilen lider yönetici olma yolunda ilk adımı atmanızı sağlıyorlar. Yöneticilik ve liderliğin farklı ve birbirlerini tamamlayan yönlerini öğrenecek ve lider yönetici tanımını yapabileceksiniz. Yöneticilerin ve liderlerin olmazsa olmaz becerilere ihtiyacı var. Biz bu eğitimlerde interaktif olarak deneyimli eğitim danışmanlarımız ile sınıf eğitimlerinde zaman yönetimi, sunum ve hitabet performans yönetimi gibi çok önemli becerileri geliştirmeyi amaçladık.

Katılımcılar, yöneticilerin gelişimi için liderlerin İletişim şekillerini, iş hayatında başarılı olan kişilerden örnekleri, çalışanı yönlendirme, hedeflere ortak etmenin önemini, gelişim hedefleri için başarı ölçme kriterleri oluşturulmasını, başarılı örneklerle öğrenmektedir.