Sıkça Sorulan Sorular

E- Sertifika nedir?

E-Sertifika; “e-eğitim” şeklinde, mesleki ve kişisel gelişim eğitim programlarına internet üzerinden uzaktan eğitim yöntemi ile kanıtlanması ve sonunda bireylerin bu eğitimlere katıldığını ispatlayabilmesi üzerine bir belge sağlanması amacı üzerine ortaya çıkmış işleyişin parçası, bir belgedir. İş başvuruları ve kişisel gelişim esas amacını oluşturmakla birlikte iş yeri açma, diploma,resmi sınavlar öncesi yeterlilik vb. benzeri resmi belgelerin yerine geçmez ve bu amaçlarla kullanılamaz. Bu tür belgelere sahip olmak için resmi kurumlar tarafından verilen eğitimlere katılmanız gerekmektedir.

 

Geçerliliği nedir?

akademi24, sertifika programından alınan sertifikaların geçerliliği ile diğer kurumdan alacağınız sertifikanın geçerliliği arasında fark yoktur. Tüm kurumların vermiş olduğu sertifikalar kendilerinin hazırladıkları ve eğitimi tamamladığınızı gösterir belgelerdir.

 

Katkısı ne olacaktır?

Kariyerinizdeki adımları hızlandırabilmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak, Öz geçmişinize değer katmak ve iş başvurularında dikkat çekmek için katılımcıya büyük katkı sağlar. İş başvurularında kişisel gelişim eğitimlerine katılmış kişilere öncelik tanınmakta ve bu tür sertifikalar aranmaktadır. Bu eğitimler hem kişisel hem de kurumsal başarıyı da beraberinde getirir.

 

Tarafınıza nasıl ulaşır?

Sertifikalar, kurumumuzun anlaşmalı olduğu kargo şirketi tarafınca gönderilmektedir.

 

Sertifikalar ne kadar sürede gönderilir?

Katılımcı, eğitimini tamamlanmasının ardından en geç 7 iş günü içerisinde hazırlanarak; dijital nüshası kendisine ulaştırılır. Talep halinde baskı olarak hazırlanmış hali; Türkçe, ıslak imzalı ve kaşeli olarak kullanıcıya kargo ile gönderilir. Bu durumda kargo katılımcıya aittir ve teslimat esnasında kargo şirketine ödenir. Tarafımıza herhangi bir kargo ödemesi yapılmamaktadır.

Not: Katılımcının adresinde bulunmaması ve kargonun teslim alınmaması durumunda geri dönen kargoların yeniden gönderimi gönderim ve iade bedelinin ödenmesi koşulu ile gerçekleştirilmektedir.

 

Eğitim kadrosu kimlerden oluşur?

Online eğitim programlarında herhangi bir eğitmene, fiziki eğitim kurumuna ve eğitmene endeksli zaman dilimine ihtiyaç duyulmamaktadır. Fakat katılımcıya sunulan eğitim programları, (yazılı metin Word, pdf) alanında uzman akademisyen ve profesyoneller tarafından hazırlanmaktadır.

 

Eğitimler nasıl icra edilir?

Eğitim Programları, eğitim esnasında arşivinize kaydedebildiğiniz yazılı metinlerle yani uzaktan e-eğitim şeklinde sunulmakta ve eğitimin sonunda herhangi bir test veya sınav yapılmamaktadır.

 

Eğitimlerin süresi nedir?

Eğitim Programları, uzaktan e-eğitim şeklinde sunulduğundan, bu programları tamamlamak için herhangi bir süre sınırlaması yoktur. Fakat eğitim içeriğini hazırlayan uzman akademisyen ve profesyoneller tarafından öngörülen bitirme süresi; günde 1 saat ayırılması durumunda 5 ile 10 gün arasındadır.

 

Aynı anda kaç eğitime başvurabilirim?

Katılımcı aynı anda dilediği kadar eğitim programına başvuru yapabilir.
Nitekim eğitim programlarını tamamlamak için herhangi bir süre sınırlaması yoktur. Katılımcı, eğitim programını dilediği zaman diliminde tamamlama şansına sahip olduğu için, dilediği sayıda eğitim programına başvuru yapabilir.

 

Fırsat sitesinden kupon kodu satın alındıktan sonra nasıl başvuru yapabilirim?
Herhangi bir fırsat sitesinden fırsat kupon kodu satın aldıysanız, ilgili kupon kodlarını info@akademi24.com adresine gönderdikten sonra.  Sitemizden belirlediğiniz eğitim programını satın alma aşamasında sepetinizde kupon kodu alanına satın aldığınız fırsat sitesi kupon kodunu yazdığınızda ekranda fiyat 0 TL olarak düşecektir.. Bu durumda kupon kodu doğrudur ve artık eğitimize sistemden giriş yaparak başlayabilirsiniz.

 

Örnek Sertifika

ornek-certificate-akademi24