Zaman Yönetimi Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 22.05.2021 10:30 Bitiş 22.05.2021 15:00
Yer: Zoom
Tıklamalar: 443
TANITIM VİDEOSU:


Zaman yönetimi kavramı bir eğitim aracı olarak Danimarka’da dünyaya gelmiştir. Bugün ise hem iş hayatının hem de özel hayatın en vazgeçilmez öğelerindendir.

Zaman yönetimi eğitimi ile öncelikli olarak bilmediğimiz bazı zamanla ilgili kavramlar hakkında bilgi edinecek ve zamanı yönetmedeki limitlerinizin farkına varabileceksiniz.

Zaman yönetimi, zaman denilen kaynağı istediğimiz sonuçlara ulaşmak için etkin şekilde kullanmaktır. Bu eğitimde, istediğimiz sonuçlara ulaşabilmek için zamanın ne kadar önemli olduğunu ve ondan nasıl etkin faydalanabileceğinizi keşfedeceksiniz.

Özellikle profesyonel hayatın içindekiler, sınırlı zamanda birçok işi yapmak zorundadırlar. Belli bir süre sonunda yapılması gerekli işlerin bitirilememiş olması, bireyleri zamanı değerlendirme konusunda tekrar düşünmeye itmektedir. Bu nedenle de zaman yönetimi konusu, kişisel gelişim konuları içinde liste başı olmaya devam etmektedir.

Unutmayın gün herkes için 24 saat , peki zaman herkes için aynı mı?

 • Kaybettiğimiz ama göremediğimiz zaman kavramını anlamak ve etkin kullanabilmek
 • Zaman hırsızlarını ve tuzaklarını keşfederek alışkanlıkları değiştirebilmek
 • Belirlenen hedeflere doğru zamanda ulaşabilmek için planlama ve delegasyonu anlamak
 • Acil ve önemli tanımını ve farkını öğrenmek, bunları öncelik sırasına koyabilmek


  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Zaman Yönetimi 180 dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

 • Prof. Dr. Buket Aksu

  Prof. Dr. Buket Aksu

  Buket Aksu, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olmuş, Doktora eğitimini, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Teknoloji Ana Bilim Dalı ve Bradford Üniversitesi – İngiltere’de tamamlamıştır.

  Sosyal Bilimlerde de Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır.

  1982 yılında başladığı İlaç Sanayii’nde İlaç Ruhsatlandırma, İhracat, Pazarlama Bölümlerinde görev yapmış olup, Altınbaş Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

  Türk Eczacılar Birliği Eğitmeni de olan Dr.Aksu eğitimcinin eğitimi, liderlik, sunum teknikleri, takım performansı, iletişim, koçluk gibi Kişisel gelişim eğitimlerini vermektedir.

  Uluslararası ve Ulusal düzeyde, 100’ün üzerinde seminere katılmış, davetli konuşmacı olarak 80’den fazla konferans vermiş, çeşitli toplantılarda ve üniversitelerde panelist olarak yer almıştır. Ayrıca uzman olduğu Kalite Tasarımı konusunda Uluslararası kitap bölümü ve makaleleri mevcuttur.

  Aksu ayrıca  birçok Ulusal ve Uluslararası derneğin Yönetim Kurlu üyesidir.

x