Telefonda Tahsilat Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 29.04.2021 10:00 Bitiş 30.04.2021 15:00
Yer: Zoom
Kategoriler: İletişim Eğitimleri
Tıklamalar: 421
TANITIM VİDEOSU:

EĞİTİM AMACI:
Bu eğitim setini aldığınızda, tahsilat yapmayı sevecek, zor müşterilerle ve ödemeyi geciktirmeyi alışkanlık haline getirmiş müşterilerinizle iletişimde etkili olmaya başlayacaksınız. Bazı müşterilerinizin gerçekten zor durumda olduğunu, bazılarının ise geç ödemeyi bir strateji olarak uyguladıklarını fark edeceksiniz. Bu eğitim setinde Etkili tahsilat yapanların örnek davranışları, tahsilat konuşmalarında yapılan yanlışlar, Çağrı öncesi hazırlığın önemi, Etkili açılış cümlesi nasıl hazırlanır? Etkili Ses Tonu Çalışması, Karşı tarafın niyetini anlama soruları? Sorgulama teknikleri, Ödeme gücü var mı? (Pazarlık),Ne yaparsam ikna ederim, Ödül veya ceza Nasıl sunulur, tartışmadan itirazlara karşılık verme, Nasihat yerine tavsiye, Tahsilat aktivite planı ve iş süreçleri konuları işlenmektedir.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:
Telefon ile para tahsilatı yaparken işimizi kolaylaştıracak önemli iletişim tekniklerini öğrenecek, farklı tarzda kişileri ödemeye nasıl ikna edeceğinizi göreceksiniz. Müşterinin ödeme niyeti var mı? Ödemeye gücü var mı? Bu bilgileri öğrenmek için sorgulama tekniklerini öğreneceksiniz. İkna etmek ve anlaşmaya varmak için hangi cümle kalıplarını ve soruları kullanacağınızı göreceksiniz.

KİMLER KATILMALI:
Telefon ile tahsilat yapan iş sahipleri, Tahsilat temsilcileri, Muhasebe elemanları ve yöneticileri...

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Telefonda Tahsilat  180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

İsterseniz vade farksız 3 taksit, ya da 9 ay vadeli kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Tayfun Türkalp

    Tayfun Türkalp

    ODTÜ İşletme sonrası NCR, ALCATEL gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış, Borusan Grup şirketlerinde Genel Müdürlük görevlerinden sonra İletikom Eğitim firmasını kurmuştur. Dr.Voice İletişim eğitimleri ile çağrı merkezleri ve Müşteri memnuniyeti firmalarına eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Özellikle Beden dili ve ses tonu çalışmaları için geliştirilen yeni teknoloji eğitim modüllerinin tasarımında görev aldı. Çeşitli Kurumsal firmalarda eğitim akademileri kuran Tayfun Türkalp Eğitmenleri yetiştirerek binlerce yetişkinin yeni beceriler edinmesinde önemli bir rol aldı. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü liderlik eğitimleri veren Türkalp, Koç Akademi ve Udemy.com da video eğitimler ile 10 bine yakın yetişkine eğitimler sunmaktadır. Pandemi sonrası Uzaktan Yüz yüze Sınıf eğitmenliği sertifikası alan Türkalp, eğitimlerini Uzaktan Yüz Yüze Sınıf eğitimlerine uyarlamıştır.

x