Story Telling Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 03.07.2021 10:00 Bitiş 03.07.2021 15:00
Yer: Zoom
Tıklamalar: 416
TANITIM VİDEOSU:


EĞİTİM AMACI:
Liderler hitap ettikleri kişileri etkilemek için duygulara hitap ederler. Bu nedenle konuyla ilgili hikayeler dinleyicilerin ilgisini çeker, kendilerini hikâyenin içinde görmeye başladıklarında mesajlarınız iletilmiş olur ve akılda kalıcı olur. Etkili kısa hikâye anlatan liderler akılda kalmayı başarır, fikirlerini benimsetmeyi sağlarlar. Hikâye yazmalı mıyız yoksa olan hikayeleri mi kullanmalıyız? En doğrusu konuşmanın konusuna ve dinleyicilerin neyle ilgilendiklerini dair yaratılan veya uyarlanan hikayelerdir. Bu nedenle bu eğitimde ustaların kullandıkları hikâye yazma tekniklerini uygulamalı olarak gösteriyoruz.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:
Bu eğitimde katılımcılar konuşma veya sunum yaparken dinleyicileri etkileyecek hikayeleri keşfetmeyi, gerekirse yazmayı ve hikayeleri doğru zamanda doğru kişilere etkili bir şekilde anlatmak için teknikleri ve becerileri öğrenecekler. Çehov tekniği, flashback tekniği gibi farklı teknikleri bu programda görecekler.

 KİMLER KATILMALI:
Liderler, Yöneticiler, Yönetici Adayları, Takım Liderleri, Şefler, Sunum yapanlar, Konuşmacılar, Danışmanlar, Politikacılar...

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Story Telling 180 dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

İsterseniz vade farksız 3 taksit, ya da 9 ay vadeli kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Tayfun Türkalp

    Tayfun Türkalp

    ODTÜ İşletme sonrası NCR, ALCATEL gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış, Borusan Grup şirketlerinde Genel Müdürlük görevlerinden sonra İletikom Eğitim firmasını kurmuştur. Dr.Voice İletişim eğitimleri ile çağrı merkezleri ve Müşteri memnuniyeti firmalarına eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Özellikle Beden dili ve ses tonu çalışmaları için geliştirilen yeni teknoloji eğitim modüllerinin tasarımında görev aldı. Çeşitli Kurumsal firmalarda eğitim akademileri kuran Tayfun Türkalp Eğitmenleri yetiştirerek binlerce yetişkinin yeni beceriler edinmesinde önemli bir rol aldı. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü liderlik eğitimleri veren Türkalp, Koç Akademi ve Udemy.com da video eğitimler ile 10 bine yakın yetişkine eğitimler sunmaktadır. Pandemi sonrası Uzaktan Yüz yüze Sınıf eğitmenliği sertifikası alan Türkalp, eğitimlerini Uzaktan Yüz Yüze Sınıf eğitimlerine uyarlamıştır.

x