Telefonda Satış Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 10.07.2021 10:00 Bitiş 10.07.2021 15:00
Yer: Zoom
Kategoriler: İletişim Eğitimleri
Tıklamalar: 458
TANITIM VİDEOSU:

EĞİTİM AMACI:
Satış duygusal bir eylemdir. Karşı tarafta güven uyandırmadan ve ilgi çekmeden satış yapamazsınız. Telefonda güven uyandırmak için profesyonel karşılama yapmak, etkili dinlemek, ihtiyacı anlamak, doğru ve uzman sorular sormak gerekir. Telefonda bilgi vermek ile satmak arasında çok fark vardır. Önce karşımızdaki kişi de ilgi uyandırmalı, sonra satılacak ürün veya servisin özelliklerini fayda olarak sunmalıyız. Faydaları sunarken karşımızdaki kişinin satın alma kriterlerini sorgulamamız gerekir. Doğru kriteri yakalayan kişi satışı yapar. Satıcının en önemli sermayesi müşteri ve ürün bilgisidir.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:
Telefonla konuşma teknikleri, telefonda satış teknikleri, ikna etme, satışı kapama, hedefe ulaşma. Telefonda satış aslında en zor işlerden biri, ancak bu programda göstereceğimiz tekniklerle işleriniz kolaylaşacak. Başarılı satıcılar diğerlerine göre farklıdır. Yürüyüşünüzden, tüm davranışlarınıza kadar her alanda sıra dışı olduğunuz görünümünü vermeniz gerekir. Ne yaparsak başarılı oluruz? Etkin sunuş becerileri ve teklif hazırlama başarılı satıcılar için olmaz ise olmaz yeteneklerdir. Bu yetenekler, çok kolay geliştirilebilir. İyi de ne yapalım? İtirazlar ile başa çıkma ve satışı kapatma becerileri de çok önemlidir. Siparişi alma ve sözleşme müzakerelerinde deneyim çok önemlidir. İşte buna da cevaplarımız hazır. Tüm bunları iyi başarabilmek için zaman yönetimi becerileri de çok önemlidir. Zaman yok ki? Biz var diyoruz. Bu eğitimizde, tüm bu satış becerilerini gözden geçirip, müşteriye satışta farklı neler yapmamız gerektiğini göstereceğiz.

KİMLER KATILMALI:
Telefonda satış yapan çalışan ve yöneticiler, Çağrı merkezi çalışanları, telefonla satış yapanlar, telefonla randevu alanlar....

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Telefonda Satış 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

İsterseniz vade farksız 3 taksit, ya da 9 ay vadeli kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Tayfun Türkalp

    Tayfun Türkalp

    ODTÜ İşletme sonrası NCR, ALCATEL gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış, Borusan Grup şirketlerinde Genel Müdürlük görevlerinden sonra İletikom Eğitim firmasını kurmuştur. Dr.Voice İletişim eğitimleri ile çağrı merkezleri ve Müşteri memnuniyeti firmalarına eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Özellikle Beden dili ve ses tonu çalışmaları için geliştirilen yeni teknoloji eğitim modüllerinin tasarımında görev aldı. Çeşitli Kurumsal firmalarda eğitim akademileri kuran Tayfun Türkalp Eğitmenleri yetiştirerek binlerce yetişkinin yeni beceriler edinmesinde önemli bir rol aldı. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü liderlik eğitimleri veren Türkalp, Koç Akademi ve Udemy.com da video eğitimler ile 10 bine yakın yetişkine eğitimler sunmaktadır. Pandemi sonrası Uzaktan Yüz yüze Sınıf eğitmenliği sertifikası alan Türkalp, eğitimlerini Uzaktan Yüz Yüze Sınıf eğitimlerine uyarlamıştır.

x