Etkili Müşteri İlişkileri Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 27.05.2021 10:00 Bitiş 27.05.2021 15:00
Yer: Zoom
Kategoriler: İletişim Eğitimleri
Tıklamalar: 373
TANITIM VİDEOSU:

EĞİTİM AMACI:
Telefonla destek ve müşteri rehberliği günümüzde kurumların çok önemli ve kaçınılmaz bir hizmeti olarak öne çıkıyor. Yeni bir müşteri oluşturmanın maliyeti çok yüksek iken, bazen bir telefon görüşmesi ile mevcut iyi bir müşterinizi tamamen rekabete kaptırabilirsiniz. Kurumunuzu arayanlara kurumsal bir marka mesajı verecek müşteri destek hattınız için bu eğitim size çok şey katacaktır.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:
Bu eğitim sonunda kurumunuzun müşteri ile doğrudan iletişimde olan çalışanları, müşteriyi daha etkili bir iletişimle memnun edecek becerilerini geliştirecek ve bu eğitimde öğreneceği, olumlu ilk izlenim yaratma, etkili soru sorma, etkili dinleme ve empati yapma teknikleri ile sonraki iş yaşamında daha başarılı olacaktır. İletişim usluplarına göre özel davranışların nasıl olacağını, kişileri ikna etmek ve sinirli müşterilerle başa çıkmak için neler yapabileceklerini öğreneceklerdir.

KİMLER KATILMALI:
Telefon ile müşterilere destek veren çalışanlar ve yöneticileri, telefonla müşterilere bilgi ve rehberlik veren çalışanalar ve yöneticileri, Müşteri şikayet hattı ve benzeri uygulamalarda görev yapanlar ve yöneticileri....

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Etkili Müşteri İlişkileri 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

İsterseniz vade farksız 3 taksit, ya da 9 ay vadeli kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Tayfun Türkalp

    Tayfun Türkalp

    ODTÜ İşletme sonrası NCR, ALCATEL gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış, Borusan Grup şirketlerinde Genel Müdürlük görevlerinden sonra İletikom Eğitim firmasını kurmuştur. Dr.Voice İletişim eğitimleri ile çağrı merkezleri ve Müşteri memnuniyeti firmalarına eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Özellikle Beden dili ve ses tonu çalışmaları için geliştirilen yeni teknoloji eğitim modüllerinin tasarımında görev aldı. Çeşitli Kurumsal firmalarda eğitim akademileri kuran Tayfun Türkalp Eğitmenleri yetiştirerek binlerce yetişkinin yeni beceriler edinmesinde önemli bir rol aldı. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü liderlik eğitimleri veren Türkalp, Koç Akademi ve Udemy.com da video eğitimler ile 10 bine yakın yetişkine eğitimler sunmaktadır. Pandemi sonrası Uzaktan Yüz yüze Sınıf eğitmenliği sertifikası alan Türkalp, eğitimlerini Uzaktan Yüz Yüze Sınıf eğitimlerine uyarlamıştır.

x