Perakende Aritmetiği Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 09.03.2021 09:00 Bitiş 10.03.2021 15:00
Yer: Zoom
Tıklamalar: 298


EĞİTİM AMACI:
Mağazalar giren müşterilere daha çok satış ve ortalama satışı (sepet) arttırmakla yükümlüdür. Oysa Mağaza Yöneticilerinin satışı yönetirken dikkat etmeleri gereken çok önemli unsurlar vardır. Özellikle karlı ürünlerin satışı ve öne çıkarılması, stoğu fazla olan ürünleri daha hızlı satmaları, uzun süre stokta bekleyen ürünler için indirim ve kampanya düzenlenmesi ve her gün ve her hafta bu konuda planlama ve tahminler yapması gerekmektedir. Bu eğitimle uluslararası zincir perakende yöneticilerinin bu konuda neler yaptıklarını öğrenme şansını kaçırmayın. Mağaza performans göstergeleri ne ifade ediyor ve onları nasıl kullanacağımızı bu eğitimde göreceksiniz.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:

Bu eğitimde katılımcılar Mağaza raporlarını oluştururken hangi göstergelerin ne ifade ettiğini ve neden bu göstergelerin takip edilerek, mağazalar arası performans benchmarklarında önemli olduğunu görecekler. Metrekare başına satış, girene satış, ortalama sepet, çalışan başına satış, stok devridaim, kampanyalı satışların karlılığa etkisi , stokların yönetimi, karlılığın hesaplanması gibi bir çok tekniği bu eğitimde öğrenecekler.

KİMLER KATILMALI:

Mağaza şefleri, Mağaza yöneticileri, Reyon şefleri, Mağaza müşteri hizmeti sorumluları, Bölge müdürleri, Mağazalardan sorumlu öneticiler, Ürün müdürleri, Kategori yöneticileri...

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Mağaza Yönetimi 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Gaye Oktay

    Gaye Oktay

    Boğaziçi Üniversitesi’nde başladığı yüksek öğrenimine Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde devam etti. İş hayatına kuruluş aşamasında iken Çırağan Oteli’nde başladı. İstanbul Üniversitesi Vakfına ait AHMA destekli İngilizce Turizm ve Otelcilik okulunda “Yiyecek-İçecek Yönetimi” derslerini verdi. İkinci Lisans eğitimi için gittiği Amerika Birleşik Devletleri’nde, University of Illinois Management (Yöneticilik) bölümünü bitirdi. Türkiye’ye dönerek Lever Temizlik Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.’de Migros, Carrefour ve Gima’dan sorumlu satış temsilcisi olarak işe başladı. Aynı tarihte Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Master Programına devam etti . İzmir Henkel-Turyağ A.Ş.’de Continent ve Gima’dan sorumlu Özel Müşteriler Yöneticiliği’ne yükseldi. Metro Ag. Grubuna ait real Hipermarketler Zinciri A.Ş. de deterjan ve kozmetik Kategori Yöneticisi olarak masanın karşı tarafını da tanıma fırsatı buldu. Kuruluş aşamasında olan real Hipermarketler Zinciri’nde daha da yoğunlaştığı kategori yönetimiyle birlikte satın alma ve mağazacılık konusunda etkin deneyim edindi. Dünyanın en büyük ilk 500 firması arasında yer alan üç dev uluslararası firmada çalıştıktan ve yöneticilik yaptıktan sonra, hazır giyim konusunda kurduğu kendi firmasında, küçük ölçekli işletmeciğin zorluklarını tanıdı. 2006 yılında, İletikom için bilgisayar bazlı eğitim animasyonları proje ve çalışmalarına başladı. Kurumlar için beden dili ölçen yazılımları ve sanal giydirme sistemleri geliştirdi. Perakende Yöneticileri için Mağaza Yönetimi ve Perakende Aritmetiği eğitimleri veren Gaye Oktay, Müşteri deneyimi ve benzer sistemler üzerinde çalışmalar yapmaktadır.

x