İyimserlik Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 06.02.2021 12:00 Bitiş 06.02.2021 20:00
Yer: Zoom
Kategoriler: Duygusal Beceriler
Tıklamalar: 370

Olumlu düşünmek insanların iyi ve doğru iletişim kurmalarını ve çevresindeki kişiler tarafından sevilip sayılmalarını sağlar.

Olumlu düşünme koşullara bağlı olmaksızın herkes tarafından öğrenilebilir, mizaca ve zekaya da bağlı değildir. Bir insanın başarısını belirleyen ilk özellik TUTUMUDUR! Kişi olumlu tutum ve düşüncelere sahipse zorluklarla uğraşmayı seviyor ve onların üstesinden gelmekten haz duyuyorsa başarılarının yarısını gerçekleştirmiş sayılır.

 

İyimserlik 60 dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (165 TL.)

60 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Nilgün Niord

    Nilgün Niord

    Nilgün Niord bir eğitimci olarak, amacı Sosyal Duygusal Öğrenme becerileri olan Lions  Quest Yaşam Becerileri Programını 2007 den buna Türkiye’de vakıf bünyesinde sosyal sorumluluk projesi olarak çalışmaları yönlendiriyor.  107 ülkede uygulanan Lions Quest programının Avrupa Koordinatörlüğünü yapmakta. Sosyal Duygusal öğrenmenin yaygınlaşması için çeşitli yerli ve yabancı üniversiteler ve STK lar ile beraber çalışmakta.

    Nilgün Erdem Niord sosyal duygusal becerileri şöyle tanımlıyor:

    İş ve özel hayatta başarı ve mutluluk için sosyal duygusal beceriler elzemdir. 21.yüzyıl becerileri olarak da tanımlanan bu beceriler öğrenilebilir. Okul öncesi başlayarak tüm eğitim süreci boyunca uygulanan eğitimlerle bu sağlanmaktadır. İş ve özel hayatında başarı ve mutluluk bu beceriler edinmekten geçmektedir. Örgün eğitimin içinde bu şansı bulamamış yetişkinlerin de kendilerini yetiştirmeleri mümkündür . Bu nedenle gençlerimizin bu konuda becerilerini geliştirmek için çalışıyoruz.

x