Kanal Yönetimi Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 07.01.2021 09:00 Bitiş 08.01.2021 15:00
Yer: Zoom
Kategoriler: Satış Eğitimleri
Tıklamalar: 295
TANITIM VİDEOSU:


EĞİTİM AMACI:

Kanalı memnun etmenin yolları, uygulamalı ve birlikte tartışarak firma özeli örnekler ortaya çıkartılarak, şirket ve şirket kanal ortaklarının sürekliliğini ve karlılığını sürdürmek üzere hazırlanmış bir eğitim programıdır. Çalışmanın amacı, katılanların Kanal ve onun iş hayatındaki önemi konusunu anlamalarını sağlamak, doğru kanal ortaklarının seçim kriterlerini öğrenmek, kanal ortakları ile ulaşılabilir ortak hedefler ve stratejiler saptamak, kanal ortaklarını desteklemek, kanal ortaklarını anlamak, kanalı yönetmek ve kanal ile para kazanmak.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:

Kurumların hangi çözüm ortaklarını hangi bölgeler veya çözümler hangi kriterlere göre seçecekleri, bayilerin ürün veya coğrafi bölge olarak mı örgütlenmelerinin stratejilerini, Bayi destek programlarının nasıl yapılması gerektiğini, doğru bayi veya kanal ortağının nasıl seçileceğini ve dönem bazlı nasıl değerlendirileceğini bu çalışmada detaylı bir şekilde öğreneceksiniz.

KİMLER KATILMALI:

Kurumların Dağıtım Kanallarını yöneten, toptan veya perakende satış yapan bayi ağlarını veya belli bölgeleri yöneten bayi veya bölge müdürleri, Kanal Yöneticisi adayları, Çözüm ortakları ile müşterilere hizmet veren bölümlerin yöneticileri...

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Danışman Satıcı 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Tayfun Türkalp

    Tayfun Türkalp

    ODTÜ İşletme sonrası NCR, ALCATEL gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış, Borusan Grup şirketlerinde Genel Müdürlük görevlerinden sonra İletikom Eğitim firmasını kurmuştur. Dr.Voice İletişim eğitimleri ile çağrı merkezleri ve Müşteri memnuniyeti firmalarına eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Özellikle Beden dili ve ses tonu çalışmaları için geliştirilen yeni teknoloji eğitim modüllerinin tasarımında görev aldı. Çeşitli Kurumsal firmalarda eğitim akademileri kuran Tayfun Türkalp Eğitmenleri yetiştirerek binlerce yetişkinin yeni beceriler edinmesinde önemli bir rol aldı. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü liderlik eğitimleri veren Türkalp, Koç Akademi ve Udemy.com da video eğitimler ile 10 bine yakın yetişkine eğitimler sunmaktadır. Pandemi sonrası Uzaktan Yüz yüze Sınıf eğitmenliği sertifikası alan Türkalp, eğitimlerini Uzaktan Yüz Yüze Sınıf eğitimlerine uyarlamıştır.

x