Danışman Satıcı Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 05.01.2021 09:00 Bitiş 06.01.2021 15:00
Yer: Zoom
Kategoriler: Satış Eğitimleri
Tıklamalar: 313
TANITIM VİDEOSU:


EĞİTİM AMACI:

Satış hem matematik hem de duygusal bir çalışmadır. Müşteriler kendilerine bir şey satılmasından hoşlanmaz, ancak onlar satın almak için uzman danışmanlara ihtiyaç duyarlar, satış danışmanı onların gerçek ihtiyacını anlayacak sorular sorabilmeli ve ihtiyaca uygun ürün ve çözümleri onlara yol göstererek sunmalıdır. Müşteriler güven duydukları kişilerle iş yaparlar. Danışman satıcı bu teknikleri size uygulamalı olarak göstermektedir.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:

Şirketin satış kadrosundaki deneyimli satış personelinin birebir müşteri ilişkilerini geliştirmesini ve sektöründe uzman ve danışman olmasının önemini ve tekniklerini gösteren uygulama ve work-shoplar. Etkili satıcı olmak için ürün ve çözümleri bir danışman gibi bilmek ve müşteriye yol göstermek gerekir. Bu eğitimde önce kendi iletişim ve ikna tekniklerinizi geliştirmeyi sonra ürün ve çözümlerinizi şirketinizin müşteriye faydaları ile tanıtmayı öğreneceksiniz. İkna etmenin en iyi yolu pazarlık etmektir Fikirlerinizi ve çözümlerinizi karşı tarafa kabul ettirmek için farklı müzakere teknikleri uygulamalı olarak bu eğitimde gösterilmektedir.

KİMLER KATILMALI:

Kurumların Doğrudan Satış Yapan Satış Elemanları, Müşteri temsilcileri, Müşteri Danışmanları, Satış Müdürleri, Bölge Müdürleri, Satış Danışmanı adayları...

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Danışman Satıcı 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Tayfun Türkalp

    Tayfun Türkalp

    ODTÜ İşletme sonrası NCR, ALCATEL gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış, Borusan Grup şirketlerinde Genel Müdürlük görevlerinden sonra İletikom Eğitim firmasını kurmuştur. Dr.Voice İletişim eğitimleri ile çağrı merkezleri ve Müşteri memnuniyeti firmalarına eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Özellikle Beden dili ve ses tonu çalışmaları için geliştirilen yeni teknoloji eğitim modüllerinin tasarımında görev aldı. Çeşitli Kurumsal firmalarda eğitim akademileri kuran Tayfun Türkalp Eğitmenleri yetiştirerek binlerce yetişkinin yeni beceriler edinmesinde önemli bir rol aldı. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü liderlik eğitimleri veren Türkalp, Koç Akademi ve Udemy.com da video eğitimler ile 10 bine yakın yetişkine eğitimler sunmaktadır. Pandemi sonrası Uzaktan Yüz yüze Sınıf eğitmenliği sertifikası alan Türkalp, eğitimlerini Uzaktan Yüz Yüze Sınıf eğitimlerine uyarlamıştır.

x