Eğitici Eğitimi Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 02.01.2021 09:00 Bitiş 03.01.2021 15:00
Yer: Zoom
Tıklamalar: 311


EĞİTİM AMACI:

Bir konuyu çok iyi bilmek demek onu iyi öğretebileceğimiz anlamına gelmez. Ne kadar iyi biliyor olsak da öğretmek başka bir sanattır. Öğretmek iyi bilmekten daha zordur ancak eğitimci olma yolunda aldığınız her eğitim sizi daha iyiye taşır. Eğitimin temel amacı hali hazırda eğitim veren eğitimciler için niteliklerinde artış olmasını sağlamak ve yetişkin eğitiminin temel taşlarını öğrenmektir. Katılımcılar bu eğitim sayesinde doğru ihtiyaç analizleri ve planlama yapabilecek ve daha analitik ve daha betimsel bir yaklaşım benimseyecek. Böylece farklı öğrenme modellerini kavrayarak, daha etkin içerikler hazırlayacak ve bakış açılarını geliştirerek mevcut becerilerini arttırabilecek. Eğitim sonrası yetişkin eğitimini ve zor katılımcıları yönetirken nelere dikkat edilmesi gerektiğinin farkına varacak, bireysel ve mesleki hayatlarında olumlu izler bırakacak bilgiler edinecek. Eğitim sonunda katılımcılar daha interaktif, dijital ve eğlenceli içerikler oluşturabilecekler, beden dillerini daha doğru kullanacak, programlarında kalıcı çözümler için etkin katılımlar sağlayabilecekler.

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Eğitici Eğitimi 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

 • Prof. Dr. Buket Aksu

  Prof. Dr. Buket Aksu

  Buket Aksu, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olmuş, Doktora eğitimini, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Teknoloji Ana Bilim Dalı ve Bradford Üniversitesi – İngiltere’de tamamlamıştır.

  Sosyal Bilimlerde de Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır.

  1982 yılında başladığı İlaç Sanayii’nde İlaç Ruhsatlandırma, İhracat, Pazarlama Bölümlerinde görev yapmış olup, Altınbaş Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

  Türk Eczacılar Birliği Eğitmeni de olan Dr.Aksu eğitimcinin eğitimi, liderlik, sunum teknikleri, takım performansı, iletişim, koçluk gibi Kişisel gelişim eğitimlerini vermektedir.

  Uluslararası ve Ulusal düzeyde, 100’ün üzerinde seminere katılmış, davetli konuşmacı olarak 80’den fazla konferans vermiş, çeşitli toplantılarda ve üniversitelerde panelist olarak yer almıştır. Ayrıca uzman olduğu Kalite Tasarımı konusunda Uluslararası kitap bölümü ve makaleleri mevcuttur.

  Aksu ayrıca  birçok Ulusal ve Uluslararası derneğin Yönetim Kurlu üyesidir.

x