Liderlik - Yöneticilik - Koçluk Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 07.01.2021 10:00 Bitiş 08.01.2021 15:00
Yer: Zoom
Tıklamalar: 383


EĞİTİM AMACI:

Değişmeyen tek şey değişimdir. Teknoloji, çalışma arkadaşlarımız, yaşadığımız dünya değişiyor. Bizler de kendimizi buna adapte etmeli ya da yok olmayı göze almalıyız. Günümüzde de bu değişimi farklı yaş gruplarını ve takımlarını yönetecek liderler önem kazanıyor. Liderlik suyun akışını değiştirmektir. Takipçilerine, kendi amaçları ile de uyumlu bir serüvende destek olmaktır. Farklı durumları sezebilmek, farklı beklentileri okuyabilmek ve bu serüveni başarıya çevirmek için gereken davranışlar nelerdir?

Liderlik eğitimiyle hayatın her aşamasında kendine liderlik eden her bir birey için liderlik tanımı ve tek bir liderlik tipinin olmadığının farklı modeller ile anlatılmak istenmektedir. Bireylerin takımlarındaki problemleri çözme becerileri için öneriler sunulur. Yöneticilerin kendilerine bağlı olarak çalışanların işlerini planlaması, yönetimi altındaki bireylere neyi, nasıl ve kiminle yapacağını, yetki ve sorumluluklarının ne olacağını açık ve kesin bildirmesi, hem başkalarıyla birlikte çalışmayı hem de kıt olan kaynakları verimli bir şekilde kullanmayı ve değişen çevreye uyum sağlamayı nasıl yapacağı anlatılır.

 • Kendimizi tanımak, içimizde var olan liderlik özelliklerimizi keşfetmek ve nasıl daha etkin kullanabileceğimizi görmek.
 • Katılımcılara temel yönetim kavramları hakkında bilgiler vererek katılımcıların yöneticilik becerilerini geliştirmek, yeni ve etkin alışkanlıklar edinmelerini sağlamak
 • Günümüz rekabet ortamında yeni bakış açıları geliştirecek ve uygulayacak yönetici kadrosu yetiştirmek
 • Yönetici ve iş görenler arasındaki iletişim engellerinin aşmak
 • Yöneticilerin empati yeteneklerinin arttırılabilmek ve olayları daha geniş bir bakış açısıyla analiz etmelerini sağlamak

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Liderlik - Yöneticilik - Koçluk 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

 • Prof. Dr. Buket Aksu

  Prof. Dr. Buket Aksu

  Buket Aksu, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olmuş, Doktora eğitimini, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Teknoloji Ana Bilim Dalı ve Bradford Üniversitesi – İngiltere’de tamamlamıştır.

  Sosyal Bilimlerde de Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır.

  1982 yılında başladığı İlaç Sanayii’nde İlaç Ruhsatlandırma, İhracat, Pazarlama Bölümlerinde görev yapmış olup, Altınbaş Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

  Türk Eczacılar Birliği Eğitmeni de olan Dr.Aksu eğitimcinin eğitimi, liderlik, sunum teknikleri, takım performansı, iletişim, koçluk gibi Kişisel gelişim eğitimlerini vermektedir.

  Uluslararası ve Ulusal düzeyde, 100’ün üzerinde seminere katılmış, davetli konuşmacı olarak 80’den fazla konferans vermiş, çeşitli toplantılarda ve üniversitelerde panelist olarak yer almıştır. Ayrıca uzman olduğu Kalite Tasarımı konusunda Uluslararası kitap bölümü ve makaleleri mevcuttur.

  Aksu ayrıca  birçok Ulusal ve Uluslararası derneğin Yönetim Kurlu üyesidir.

x