Etkili Takımlar Kurma Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 03.01.2021 10:00 Bitiş 03.01.2021 15:00
Yer: Zoom
Tıklamalar: 326
TANITIM VİDEOSU:


EĞİTİM AMACI:

Her insan özünde biriciktir ve mükemmel doğası gereği herhangi bir kolektif veya organize başarı bahçesinde bir ağaç olmak ister. Zihnimizin sınırsız sarayında sadece kişisel bir isme sahip değil, aynı zamanda bu sarayın derinliğini keşfedebilecek yeteneğe ve onun hazinelerinden hoşlanabilme gücüne sahibiz. Verimli olmak için de takım olarak uyum içinde olmamız gerekiyor. Bazen takım kötü gününde olur ve onu sırtlayan bir oyuncu bulunabilir ama bu hayat tek kişilik bir şov değildir. Birileri kaleyi korur, bir diğeri orta sahada oynar, bir başkası golü hazırlar ve birisi de golü atar. Birbirlerine destek olur, zaferi de yenilgiyi de paylaşırlar.

Bu nedenle bireylerin takımlarındaki çalışma arkadaşları ile yaşayabilecekleri problemleri çözme becerileri için öneriler önemlidir. Ekip çalışmasına yatkınlık geliştirilebilir bir yetkinliktir. Temelinde kişilik özelliklerinden tedbirlilik ve uzlaşılabilirlik yatar. Çalışma hayatınızdaki takım arkadaşlarınızın; işlerini severek yapıyor mu, yaptığı en iyi işi yapmak için mi işe geliyor, zor durumdaki ekip üyesine yardımcı oluyor mu, suçlamadan ve savunmaya geçmeden durum değerlendirmesi yapabiliyor mu, farklı düşünceleri anlama gayreti gösteriyor mu, her problemin bir çözümü olduğuna inanıyor ve bu çözümü bulmak için sorumluluk üstleniyor mu, bilgi ve düşüncelerini diğer üyelerle paylaşıyor mu gibi sorularına yanıt bulabilirsiniz.

 • Katılımcıların, iletişim becerilerini kullanarak motive olmalarını ve takım ruhu yaratarak sinerji oluşturmalarını sağlamak.
  Bir işin etkin ve verimli olması için çalışanların birey olarak farklılıkları ve sorumlulukları arasındaki dengenin kurulmasını sağlamak
  Takımdaki bireylerin birbirlerini dinlemeleri ve bilgilerini paylaşmaları için karşılıklı güven oluşturmalarını sağlamak
  Yöneticiler için takımları bir hedefe doğru harekete geçirme ve o hedefe ulaşma sanatını öğrenmek
  Takım üyesi olmak, başarmak ve takımca sinerjiyi oluşturmak adına geliştirilmesi gereken tutum, davranış ve teknikleri öğretmek

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

Etkili Takımlar Kurma 180 Dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

Vade Farksız 3 Taksit, ya da 9 ay taksitle kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

 • Prof. Dr. Buket Aksu

  Prof. Dr. Buket Aksu

  Buket Aksu, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olmuş, Doktora eğitimini, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Teknoloji Ana Bilim Dalı ve Bradford Üniversitesi – İngiltere’de tamamlamıştır.

  Sosyal Bilimlerde de Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır.

  1982 yılında başladığı İlaç Sanayii’nde İlaç Ruhsatlandırma, İhracat, Pazarlama Bölümlerinde görev yapmış olup, Altınbaş Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

  Türk Eczacılar Birliği Eğitmeni de olan Dr.Aksu eğitimcinin eğitimi, liderlik, sunum teknikleri, takım performansı, iletişim, koçluk gibi Kişisel gelişim eğitimlerini vermektedir.

  Uluslararası ve Ulusal düzeyde, 100’ün üzerinde seminere katılmış, davetli konuşmacı olarak 80’den fazla konferans vermiş, çeşitli toplantılarda ve üniversitelerde panelist olarak yer almıştır. Ayrıca uzman olduğu Kalite Tasarımı konusunda Uluslararası kitap bölümü ve makaleleri mevcuttur.

  Aksu ayrıca  birçok Ulusal ve Uluslararası derneğin Yönetim Kurlu üyesidir.

x