İnsanları İkna ve Etkileme Teknikleri Zoom Eğitimi

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Başlangıç 22.04.2021 10:00 Bitiş 23.04.2021 17:00
Yer: Zoom
Kategoriler: İletişim Eğitimleri
Tıklamalar: 586
TANITIM VİDEOSU:


EĞİTİM AMACI:
Bu eğitim setinde iş ve özel hayatınızda daha başarılı ve mutlu olmak için insanları etkilemenin önemini ve nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

BU EĞİTİM PROGRAMINDA KATILIMCILAR NE ÖĞRENECEKLER:
İş ve özel hayatınızda daha başarılı ve mutlu olmak için insanları etkilemeyi öğreneceksiniz. İnsanları etkilemek, sizi dinlemelerini sağlamak, sizin tavsiye ve önerilerinizi dikkate almak, sizi sevmek ve beğenmek anlamına gelir.

Sizden etkilenen insanlar sizi kolay kolay unutmazlar. Bu eğitim sonunda eğer öğrendiklerinizi uygulayıp alışkanlık haline getirirseniz, hayatınızda büyük değişiklikler olacağını garanti ederim.

KİMLER KATILMALI:
İnsanlarla beraber iş yapan onlara hizmet veren, iş veya özel hayatta kişilerle ilişki kurmayı seven herkes katılmalı.

  EĞİTİM ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN  

İnsanları İkna ve Etkileme Teknikleri 180 dakika uzaktan sınıf eğitimini aşağıdaki düğmeye tıklayarak satın alabilirsiniz. (490 TL.)

180 Dakika Sınıf Eğitimi Satın Al

Eğitmenler

  • Tayfun Türkalp

    Tayfun Türkalp

    ODTÜ İşletme sonrası NCR, ALCATEL gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış, Borusan Grup şirketlerinde Genel Müdürlük görevlerinden sonra İletikom Eğitim firmasını kurmuştur. Dr.Voice İletişim eğitimleri ile çağrı merkezleri ve Müşteri memnuniyeti firmalarına eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. Özellikle Beden dili ve ses tonu çalışmaları için geliştirilen yeni teknoloji eğitim modüllerinin tasarımında görev aldı. Çeşitli Kurumsal firmalarda eğitim akademileri kuran Tayfun Türkalp Eğitmenleri yetiştirerek binlerce yetişkinin yeni beceriler edinmesinde önemli bir rol aldı. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü liderlik eğitimleri veren Türkalp, Koç Akademi ve Udemy.com da video eğitimler ile 10 bine yakın yetişkine eğitimler sunmaktadır. Pandemi sonrası Uzaktan Yüz yüze Sınıf eğitmenliği sertifikası alan Türkalp, eğitimlerini Uzaktan Yüz Yüze Sınıf eğitimlerine uyarlamıştır.

x